כמו שלנו, לבני האדם, יש חנויות שאנחנו יכולים לגשת אליהן, גם לבעלי החיים שלנו יש, וחשוב מאוד שנהיה מודעים לכל מה שחנויות בעלי החיים מציעות לנו. בנוסף לזה שיש שם כל מיני סוגים של מזון לבעלי החיים שלנו, בחנויות בדרך כלל עובדים אנשים שגם אוהבים מאוד בעלי חיים וגם יכולים לעזור לנו ולייעץ לנו על כל מיני נושאים הקשורים לבעלי החיים: אם זה בנושאים רפואיים, אם זה בנושאים הקשורים לייעוץ במזון המתאים לו ביותר, אם זה על אימוצים וכו'.

בחנות לבעלי חיים בדרך כלל נוכל למצוא: מזון לבעלי חיים, תוספי מזון, צעצועים למיניהם, בגדים לבעלי החיים, כלובים, משטחי גירוד לחתולים וכו'. לרוב נוכל גם למצוא שם שלל של בעלי חיים למכירה שבדך כלל לא רואים ביום יום, כיום נוכל למצוא בחנות לבעלי חיים אפילו חולדות ונחשים למכירה. תפקיד של העובדים בחנות לבעלי החיים היא כמובן לייעץ לנו ולהסביר לנו איך מטפלים בכל בעל חיים שאנחנו רוכשים, כי הרי לכל אחד יש את ההרגלים שלו ואת סגנון החיים המתאים לו וחשוב שאנחנו נהיה מודעים לכל הנושאים הללו.

כיום ישנם חנויות רבות אשר מטפחות ומאכילות בעלי חיים מהרחוב (בעיקר חתולים) ובמקומות כאלה נמצא מזון לחתולים אשר מונח בכניסה, צלוחיות מים אשר ירעננו אותם, וגם לעיתים גם כל מיני שמיכות שעליהם יוכלו לשכב בכיף. רוב החנויות היום מבצעות משלוחים כך שאנחנו כבר אפילו לא צריכים לצאת מהבית ולא לסחוב משקלים כבדים. אצלנו תוכלו למצוא שלל של חנויות לבעלי חיים במיקום הנח ביותר למקום המגורים שלכם, אשר שם תוכלו לקבל יעוץ, שירות מעולה וכמובן מוצרים איכותיים לבעל החיים שלכם.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר